Dodatki do karniszy

3) ZAKOŃCZENIA Fi 16    1 strona

Dodatki do karniszy

Kupiłeś kiedyś karnisz. Wisiał parę lat i w między czasie postanowiłeś przemalować ściany. Po remoncie pokoju zauważyłeś że czegoś brakuje, karnisz nie pasuję tak jak zakładałeś, do nowego koloru. Czy musisz wtedy kupić nowy karnisz? Nie do końca.

Żabki do karniszy.                                          Kółka do karniszy.

Gdy znudził Ci się twój karnisz, lub chcesz coś zmienić, a niekoniecznie zamierzasz kupować nowy karnisz, z pomocą przychodzi mały trick. Wymień kółka ze starego koloru np. Satyny na inne, pasujące do jakiegoś elementu pokoju. Na przykład kółka w kolorze antyk. W ten sposób uzyskasz dwukolorowy nietypowy karnisz, a nadal zachowasz styl i odświeżysz pokój. Jeżeli zastanawiasz się czy nie spróbować, nie próbuj, zrób to.

Wsporniki sufitowe.

Można u nas kupić również wsporniki na sztuki. Dawno kupiony u kogoś innego karnisz, mógł zardzewieć w pewnych miejscach, akurat wypadło na wsporniki, więc czy lepiej kupować nowy karnisz, czy wymienić same wsporniki? Każdy sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie, tym którzy wymieniliby wsporniki mówimy – nie musicie dalej szukać. Wystarczy zajrzeć do sklepu.

 

4) ZAKOŃCZENIA Fi 16 2strona

Końcówki Ozdobne.

Kolejnym dodatkiem, którego oddzielne kupno jest u nas możliwe są końcówki. Pewna pani kupiła karnisz z kulkami na końcu, ale przez lata zmienił się jej gust, z prostolinijnego na bardziej wymagający, postanawia, więc ona zmienić coś w karniszu. Nie kupuję nowego, wchodzi na stronę naszego sklepu i kupuje inne końcówki. Na przykład fantazję. Wszystkim mówi, że kupiła nowy karnisz i karmi się zazdrością w ich oczach 🙂 .

Rury.

Istnieje wiele rodzajów rur, są rury kwadratowe, skręcane, gładkie i szlifowane, a także mosiądzowane. Trendy się zmieniają, zasłonki wymienia się o wiele częściej niż karnisze, a więc jakakolwiek zmiana wiąże się z dużymi kosztami, a jednak nie. Od teraz można kupić samą rurę. Nie prowadzimy jednak sprzedaży samych rur w internecie, przez problematyczność wysyłki. Jednak gdyby ktoś chciał kupić jakikolwiek element dodatków do karniszy, może to zrobić. Wystarczy przyjechać osobiście do naszej siedziby w Łowiczu, przy ulicy Tarczyńskiego 5. Prowadzimy tam sprzedaż detaliczną i sprzedajemy wszystko z naszej oferty.

 

Dodatki do karniszy, to nie tylko elementy karnisza, sama zasłona jest również dodatkiem do karnisza, który ją utrzymuje, ale o tym w kolejnym wpisie.

 

Siedziba naszej firmy znajduje się w Łowiczu,

przy ulicy Tarczyńskiego 5

nr tel; 604 612 567

e-mail: biuro@dagram.pl

e-mail: sekretariat@dagram.pl

Zapraszamy do obejrzenia oferty metalowych karniszy na stronie

http://sklepzkarniszami.pl